Listopad 2007

GeoVisite

20. listopadu 2007 v 22:00 | Joey |  Odkazy
Zajímavá záležitost, která si říká GeoVisite.
geovisite

A já se ptám: Kde se to zastaví?

Tuning

19. listopadu 2007 v 23:23 | Joey |  Brrrrm
Nikdy se mi moc nelíbily ty prapodivné nálepky, které si nevyskákaní jedinci lepili na své mechanické oře. Poslední dobou se však tato móda stala také kanálem, kde může občan demostrovat svůj světonázor. Zábavné "Stydím se za svého premiéra" v dobách Jirky P. bylo opravdu k popukání. Strefování do něžného pohlaví již snad není in, ale najde se.

Upozornění od Policie ČR

15. listopadu 2007 v 21:05 Výkřiky
Nevolejte 09, 9090, # 90 nebo #09
Znáte? Neznáte? Je jeden z vtipných hoaxů dnešních dnů:

Následujíci informaci berte celkem vážně (ověřené na PČR), třeba to někomu zachrání účet za telefon...
Jde o to že Vám někdo zavolá na mobil a představí se jako " PROVIDER" Vodafone, T-Mobile nebo Eurotel a pak Vás požádá o vyťukání kódu 09 a vysvětlí, že jde o ověření správné funkce telefonu. Podvodníci mají k dispozici prostředky, díky kterým spolu se zadaným kódem přečtou Vaši SIM kartu a pak si vytvoří její kopii s Vaším číslem a veškerá jejich volání budete mít v účtu vy.

Současně se objevuje i vir, který zničí SIM kartu a poškodí telefon.

Tento vir poznáte tak, že se Vám jako příchozí hovor zobrazí na displeji "A", "C" nebo"E".
Rada zní hovory nezvedat a v případě, že Vás někdo požádá o zadání kódu, okamžitě zavěsit.
Protože se podvody začaly praktikovat ve velkém měřítku, byli jsme požádáni, abychom předali sdělení co nejvíce lidem.

Pardubické slečinky

13. listopadu 2007 v 23:20 | Joey |  Faux Pas
Redaktoři serveru iHNed nenápadně naznačují, že pardubičtí hokejisté jsou slečinky, které nestačily na slávistické borce. Nebo je to jináč?

Zvířátka obdivují píču

13. listopadu 2007 v 2:22 Kino
Mezi kulturní poklady naší vlasti bezpochyby patří díla mistra Františka Ringo Čecha jakým je například nezapomenutelný obraz s názvem "Zvířátka obdivují píču". Pokud děti nevíte co je to píča, tak se buď podívejte do encyklopedie nebo se zeptejte tatínka či maminky. Pokud zvolíte první možnost, tak se dozvíte strašně moc, dokonce i to, jak se taková píča kreslí.

Verifying Specifications with Proof Scores in CafeOBJ

13. listopadu 2007 v 0:01
Kokichi Futatsugi bude mít dnes 13. 11. 2007 zajímavou přednášku s názvem "Verifying Specifications with Proof Scores in CafeOBJ". Přednáška z cyklu DSE kolokvia začíná v 14:00 a koná se na MFF UK (MS) v S4.

Abstract: Verifying specifications is still one of the most important undeveloped topics in software engineering. It is important because quite a few critical bugs are caused at the level of domains, requirements, and/or designs. It is also important for the cases where no program codes are generated and specifications are analyzed/verified only for justifying models of problems in real world. In this talk, a survey of our research activities in verifying specifications is given. After explaining fundamental issues and importance of verifying specifications, the proof score approach in CafeOBJ and its applications to several areas are described.

Ivanov

2. listopadu 2007 v 14:11 | Joey |  Výkřiky
Nuda. Strašná nuda. Já se tak nudím. To je ale nuda. Nuda, nuda, nuda.

Repetátur! Repetátur! Repetá-tur!

V Moskvě byls? Puškina, zňáješ? Vot! Nazdarovje!

http://cinoherniklub.cz/hry.php?id=189