Brrrrm

Triko na čopr

17. září 2010 v 17:09 | HarleyClub
To není motorka, bejby, to je čopr :)

if you can read this

If you can read this the bitch fell off!

AHEAD STOP

30. srpna 2010 v 0:01 | Joey

Hudba v autě

28. srpna 2010 v 0:15 | Joey

hifi
Někdo má vůz na to, aby se dostal z bodu A do bodu B. Někdo má vůz na to, aby onu vzdálenost překonal nějakým vybraným způsobem - co nejlevněji, co nejrychleji, co nejbezpečněji nebo třeba co nejefektněji (sic). Někdo má vůz na to, aby mu parkoval před domem. Někdo ho chce raději pod plachtou v garáži a jiný zase v bezpečí servisu. Jeden rád poslouchá zvuk motoru, jiný zase spolucestující dětičky a manželky a další potřebuje super-hifi-stereo.

Tuning

19. listopadu 2007 v 23:23 | Joey
Nikdy se mi moc nelíbily ty prapodivné nálepky, které si nevyskákaní jedinci lepili na své mechanické oře. Poslední dobou se však tato móda stala také kanálem, kde může občan demostrovat svůj světonázor. Zábavné "Stydím se za svého premiéra" v dobách Jirky P. bylo opravdu k popukání. Strefování do něžného pohlaví již snad není in, ale najde se.

Papání pro brouka

17. června 2007 v 17:17 | Joey
Na co jezdí ten modrostříbrný brouk s tím červeným bejkem a krásnýma slečnama za volantem?
Už to vím a rád se podělím. Stačí jedno takové autíčko sledovat až na pumpu, kde ta slečna řidička vystoupí a začne do svého miláčka pumpovat to, co má miláček nejraději.

Drastické záběry

16. června 2007 v 16:06 | Joey
Pár fotek opravdu tragických nehod, abyste si na cestách dávali pozor. Pozor, následující záběry mohou být drastické, jedinci se slabším srdcem by neměli pokračovat ve čtení článku. Pokud přesto budete pokračovat, doporučuji před jídlem, případně se zásobou kapesníků.

Pozor na babču!

4. září 2006 v 23:54 | Joey
Kolem přechodů opatrně a odpusťte si ten klasksón na pohánění babiček. Nemusí se to vyplatit. Drsná babča totiž nevypadá, ale má páru. A pokud snad jezdíte po městě motorečkou, tak si před jízdou promítněte pár ninja filmů, budou se hodit - tak jako tomudle chlápkovi. Parkování je kapitola sama pro sebe a některé dámy by to mohly učit. Závodění si dneska nechte na okruhy a raději si poslechněte poslední hit George Bushe jr. Sunday Bloody Sunday.

Opravit paskvil "šméčkem"?

1. září 2006 v 22:47 | Joey
Kroutím hlavou jako blázen. Na aktualne.cz se píše, že ouřady strašně peče právo každého jednoho člověka na odmítnuti výpovědi, pokud by tím poškodil sebe nebo osobu blízkou (samozřejmě ve velmi oblíbeném spojení se zákonem 411). Aby se státní kasa zahojila, tak vznikl nápad pokutovat řidiče (resp. provozovatele vozidla), který odmítá udat toho, kdo řídil. Aha, takže když s autem bude bourat můj brácha, žena nebo milá, nebo když ho půjčím Frantovi na dovolenou a tam ho někdo naboří, tak půjdu sedět (nebo platit desetitisíce) já? Vyčůránku je sice mezi námi dost, ale tím, že hlavy pomazané budou navrhovat jako zákony podobné nesmysly, se nic nezlepší - spíše naopak. Alespoň chápu, proč je nejoblíbenější český soud ten ve "štrasburku".

Proč jsou nová pravidla špatná?

6. července 2006 v 18:48 | Joey
Na začátek jedna testová úloha. V jakém pořadí projedou vozidla křižovatkou v následující dopravní situaci:
Řekli byste, že první pojede vozidlo z výhledu a poté mohou jet zelené a žluté současně? Teoreticky možná, ale na skutečné křižovatce bych být řidičem žluté dodávky tak nespěchal. Proč?

AAA radši ne?

23. června 2006 v 23:06 | Joey
Jak může člověk taky dopadnout, když si koupí nablýskaného plechového miláška v třech áčkách?

Ministerstvo neuvažuje

23. června 2006 v 4:44 | Joey
Bambas tvrdí o Ministerstvu dopravy, že mu chybí něco jako mozek:
"Otázka patří ministerstvu dopravy, ale pokud je mi známo, tak zatím neuvažuje."
A to je jedna z mála odpovědí, se kterou lze naprosto souhlasit.
zdroj: idnes.cz

Otázky z nových pravidel

23. června 2006 v 1:20 | Joey
Zkusil jsem si soubor testových otázek z nových pravidel a pár zajímavých jako například 'Co je častou příčinou těžkých nehod na dálnici?' nebo 'Co se rozumí pod pojmem "defenzivní způsob jízdy"?' přikládám.

Nová pravidla

22. června 2006 v 20:43 | Joey
Parádička ta nová pravidla. Jen mi není jasné jak je to teď s otáčením a krátkým stáním na vyhrazeném parkovišti, protože se nám tam trošku bije paragraf § 27 odstavec (1) písmeno o) s § 67 odstavec (7):
§ 27:
(1) Řidič nesmí zastavit a stát
o) na vyhrazeném parkovišti, nejde-li o vozidlo, pro které je parkoviště vyhrazeno; to neplatí, jde-li o zastavení a stání, které nepřekročí dobu tří minut a které neohrozí ani neomezí ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích, popřípadě neomezí řidiče vozidel, pro něž je parkoviště vyhrazeno,

§ 67: Speciální označení vozidel a osob
(7) Na vyhrazené parkoviště pro vozidlo označené znakem O1 je vozidlům bez označení O1 vjezd zakázán.

Hmm. Vypadá to na další paskvil z dílny našich nejlépe placených ouředníčků. Ach jo.
 
 

Reklama