Odkazy

The Crucial Difference

10. června 2011 v 8:54 | wulffmorgenthaler.com

ErEsEs

4. května 2011 v 4:05 | Joey
Chybělo mi v google reader RSS na fóry od Kemel-a, tak jsem si takové malé rss-ko, kde jsou jen obrázky, udělal.
RSS Kemel Daily Comic Strip: http://rene.asp2.cz/kemel/

To samé jsem si pak zkusil ještě udělat pro obrázky od Renčína.
RSS Rencin Daily Comic Strip: http://rene.asp2.cz/rencin/

Staré odkazy

30. srpna 2010 v 8:22 | Joey
Souhrn odkazů a bookmarků z minulého týdne (a kousek).

Už máte svého Jirku na zdi?

5. června 2008 v 9:34 | Joey
Kde jsou ty časy, kdy jsme si tapetovali pokojíčky plakáty s Michalem Davidem, Teamem, Elánem nebo dokonce AC-blesk-DC. Je jiná doba. Dneska už muzikanti neletí. Že by sportovci? Hašek na hrad, Jarda Džegr nebo Katka Neumannová? Pche, vůbec ne. A dokonce ani Dr. Indiana Jones, Superman či Major Honza Zeman to není, protože už ani ty filmové a televizní hvězdy netáhnou. Playmate a další kočky rovnou zapomeňte, není to ono a navíc smrdí takový plakát sexismem. Tak co je sakra moderní a in?

Dá se stáhnout hudba legálně a zdarma?

16. května 2008 v 23:18 | Joey
Samozřejmě vím, že stahování hudby je v našich končinách naprosto legální a bez problémů, ale přeci jen i tak má sem tam někdo kecy, že to není "morální" a podobně. Existuje ale nějaká hudba, která je na webu k dispozici naprosto "legálně"? Ano je.

Životně důležitý patch pro Windows XP

29. března 2008 v 17:46 | Joey
Pokud se koukáte na web pomocí Windows XP měli byste jej mít určitě zazáplatovaný. Na jeden z takových patchů mám teď exklusivní odkaz, a pokud provozujete Windows bez něj, jste blázni.

Videopůjčovna ČT

20. prosince 2007 v 1:17 | Joey
Videopujcovna CT Česká Televize rozjela zajímavou službičku, které říká Videopůjčovna. Protože je to moderní "firma", tak si dneska může kdo chce "půjčit" film a během tří dnů si ho přehrávat až do alelujá díky fajnému DRM (mno do alelujá si ho ale přehrají jen lidičky s aktualizovanýma Windows, MSIE a WMP, což zas bude celkem velké množství lidí). Logicky taková službička ale není zadarmiko, takže se cvaká 39 kaček za film a 19 kaček za epizodu seriálu. A moje ale? Ale katalog filmů je zatím čtyřstránkový a vévodí mu Saturnin, který je shodou okolností právě teď v prodeji na příbalovém DVD (za kačku navíc tak dostane člověk ještě kolečko a může si ho přehrát kde chce a nevyprchá mu). Obecně příbalové DVD nasadily hodně vysokou (nízkou?) laťku na cenu za originální nosič, takže bych si troufal tvrdit, že podobné služby teď budou mít cestu k úspěchu trnitou. Možná bude prostor k tomu se pokusit zaměřit na tituly, které jsou špatně masově prodejné (ve Videopůjčovně ČT několik takových kousků taky je - například Bumerang).

GeoVisite

20. listopadu 2007 v 22:00 | Joey
Zajímavá záležitost, která si říká GeoVisite.
geovisite

A já se ptám: Kde se to zastaví?

This is Springfield!

27. července 2007 v 14:17 | Joey
Pokud vás nenalákal oficiální trailer k M...VIE
tak vás možná zláká trailer k 300 v podání Simpsnových:

Jidášku, kamaráde, můžeš mluvit?

17. července 2007 v 0:39 | Joey
Jidášku, kamaráde, můžeš mluvit?
Jo jsem sám, Kalifášku.
Týýý vole.
Týýý krávo.
Hele, nabízím třicetník za kříž, jestli mi rozumíš.
Di do prdele, ty vole, za to nestanu ani z postele.

Dvanáct, Karle!

16. července 2007 v 16:22 | Joey
Prosímvás, všechno je to o nějakým dialogu. Ty hnědý podšálky mi okamžitě vracejte. Vy si z toho děláte srandu, ale jestli se ty hnědý podšálky zase poztrácej, tak si to bude pít z těch bílejch rozpálenejch kelímků. A to se fakt nedá. Tři, Karle, už tři. Já bych jim dal klidně, Karle, patnáct, vo to nic, ale voni to nestihnou. Tak kolik jich chybí, Karle? Tak mi to řekni. Pět.
Dvanáct. To tu ještě nebylo. A svlíkat. Donaha. Počkej, donaha, Kájo?

Už se nebojím o notebook

25. května 2007 v 22:22 | Joey
Už vám někdy spadl notebook? Ne? A bojíte se, že by se tam mohlo stát? Ja už ne. Pořídil jsem si antigravitační upgrade a tak s ním hážu co to dá. Jen musím dávat pozor, abych neměl vymlácenou baterku :)

Urban Legend I

16. dubna 2007 v 16:04 | Joey
Občas se vyskytnou povídačky nebo falešné zprávy, které jsou tak nenápadné, že je člověk pouze vstřebá, ale už je dál neřeší. V hlavě mu pak zůstanou jako nezatřízené, jen s poznámkou, že už to někde četl či viděl a začátek jedné z Urban Legends je na světě. Jednu takovou legendu nelegendu mám po ruce. Jde o fotku mosto-tunelu, která také obíhala Internetem před třemi lety s popiskem, že jde o most mezi Švédskem a Dánskem.
Fotka je pravá, tunelo-most mezi Dánskem a Švédskem taky existuje, ale vypadá jinak (jde o Oresund bridge). Tato fotka je z americké Virginie a je na ní most Monitor-Merrimac Memorial Bridge-Tunnel. Takže tak úplně pravá Urban Legend to není. Mosto-tunel existuje a dokonce i existuje i mezi uvedenými zeměmi, ale prostě to není ten na fotce.

Jak měla vypadat D1?

25. března 2007 v 13:46 | Joey
Dneska už to možná vypadá podivně, ale dálnice D1 měla původně vypadat úplně jinak. Neměla spojovat Prahu s Brnem, ale Cheb s Velkým Bočkovem (tj. měla sahat až za Košice a Užhorod). Jaká byla představa o této silniční magistrále se můžete kouknout na následujícím obrázku.

Český slovník do WinEdt

12. března 2007 v 22:15 | Joey
Hm. Nikde se na českém webu neválí postup jak nainstalovat český slovník (slovník na kontrolu pravopisu) do WinEdt. WinEdt (jinak teda celkem úžasný editor nejen na TeX) používá slovníky v DIC formátu a standardně se instaluje pouze s anglickým slovníkem. Na http://www.winedt.org/Dict/ je možné stáhnout další slovníky včetně českého, který aktuálně obsahuje na 386 tisíc slov. Tož ten návůdek.

Černý víkend

11. března 2007 v 19:10 | Joey
Uplynulý víkend byl označen jako černý na našich silnicích. Spousta smrťáků a karambolů. K tomu se dá jen dodat, že někteří řidiči jsou nebezpeční i během týdne a existují experti, kteří dokážou i oktávku v kombíku otočit na střechu ve "dvacítce". A to je panečku nějaká machrovina...

One man, one desire... Pablo Francisco

2. března 2007 v 12:28 | Joey
Na DaDriva blogu jsem si všiml, že DD píše o nějakém srandistovi jménem "Pablo Francisco". Odkazy na YouTube, byly však neplatné, přesto tam video s parodií Lafontaina (ten chlápek se skvělým hlasem, kterým mluví trailery k filmům) je. Až nebude fungovat ani můj odkaz, zkuste prostě hledat. Už se těším na film "Little Tortilla Boy" :o)

Že by vědma?

2. března 2007 v 2:03 | Joey
Chcete vědět co si o vás myslí vaší kolegové, kamarádi, známí? Chcete to někomu od plic říct, ale nejste Richard (interní fór)? Nejste natolik drsní jako Martin (zatraceně další interní fór), nebo se s tím prostě nechcete mazat? Použijte tuto geniální službu. Lze použít i jako elektronické přáníčko, jen ten název odkazu trošinku spoileruje :) Škoda, že už máme Valentýna za sebou co?
BTW s bedničkama naplno je to nejlepší :)
TOPlist

Plastelýna?

13. února 2007 v 23:16 | Joey
Jdu si koupit další hračku, tak jsem zvědav, co to bude :)

Myslel jsem si, že je to ministr

19. ledna 2007 v 11:59 | Joey
Kolega Langer si může připsat dva body na světelné tabuli za klip k Myslel jsem si, že je to láska.
 
 

Reklama